Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Czernichów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

50 000 zł1 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w Czernichowie (gmina Koniusza). Działka o powierzchni 15 a, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 32x47 m. Teren lekko nachylony w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 173 m² 306,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 11,73 ara w kształcie nieregularnym w Czernichowie, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 023 m² 215,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 10,23 ar w Czernichowie k/krakowa. Nieruchomość położona przy drodze gminnej, asfaltowej, częściowo ogrodzonej. W sąsiedztwie domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł4 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka inwestycyjna W miejscowości czernichów O powierzchni 4100 M2. Działka położona W centrum czernichowa Płaska, dobrze nasłoneczniona z wystawą południową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł950 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Czernichów koło krakowadziałka o powierzchni 9.5 ara ma wymiary ok. 25 x 38 m i znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 173 m² 315,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 11,73 ar w Czernichowie k/krakowa. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow. zabudowy ok. 66 m2 z wymienionym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czernichów,małopolskie

570 000 zł4 700 m² 121,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlaną w miejscowości Czernichów koło Krakowa. Działka o powierzchni 47 arów i wymiarach 45 m na 105 m jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową przy Jeziorze M. w Czernichów. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od Jeziora Międzybrodzkiego, oferta dotyczy 2.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 247 m² 143,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena promocyjna do końca marca! Cena regularna 499 000 pakiet inwestycyjny - 2 działki budowlane czernichów | beskidy | jezioro | mpzp Na sprzedaż pakiet dwóch sąsiadujących działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 198 m² 245,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

English version below lokalizacja: czernichów miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 25 minut od Krakowa, 5 minut od Liszek.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 023 m² 210,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 10,23 ara w kształcie nieregularnym w Czernichowie, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł38 641 m² 31,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czernichów - 3,86 ha gruntu z potencjałem i wyjątkowym klimatem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3,86 ha, położona w malowniczym Czernichowie. Teren zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł2 200 m² 254,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Czernichów koło krakowadziałka o powierzchni 22 ary ma wymiary ok. 25 x 80 m i znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

225 000 zł1 134 m² 198,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania widokowa działka budowlana w Zagaciu. Działka o powierzchni ponad 11 a, w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +2 km

245 000 zł1 952 m² 125,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko u nas, mamy przyjemność zaprezentować działkę znajdującą się w miejscowości `zagacie gm. Czernichów. Działka w całości budowlana. Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +2 km

149 000 zł6,80 m² 21 911,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlana w Zagaciu (gm. Czernichów). Działka o powierzchni niemal 7 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Na nieruchomości połowa domu (z.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +2 km

249 000 zł1 953 m² 127,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +2 km

210 000 zł3 194 m² 65,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania płaska działka o powierzchni 30 arów w miejscowości Przeginia Narodowa, gmina Czernichów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 79 m x 54.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +3 km

975 000 zł4 882 m² 199,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

(english version below) Na sprzedaż duża inwestycyjna działka budowlana o powierzchni 48,82 ar w miejscowości Przeginia narodowa/czernichów! lokalizacja: przeginia Narodowa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +3 km

190 000 zł962 m² 197,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

(english version below) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,62 ar w miejscowości Przeginia narodowa/czernichów! lokalizacja: przeginia Narodowa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +3 km

1 800 000 zł180 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 18 ha położona w Przeginii Narodowej. Nieruchomość o wysokich walorach przyrodniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +3 km

1 550 000 zł2 500 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pozwolenie na budowę szczęściu domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt firmy Archon Dom w klematisach 20 (bn). Każdy dom o powierzchni 100,37 m2 plus garaż w bryle budynku 17,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +4 km

360 000 zł2 568 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 25,68 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +4 km

167 000 zł707 m² 236,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 7,07 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +4 km

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane 7 ar i 8 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +4 km

189 000 zł1 036 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Gmina Czernichów, wołowice, malownicza okolica- działka budowlana 10,4 a, media, dojazd z 2 stron do sprzedania działka w całości budowlana- mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czernichów +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Czernichów

Czernichów,śląskie

320 000 zł1 250 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| działka z domem w malowniczym Czernichowie, blisko Jeziora Żywieckiego Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy Czernichowa - urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

377 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 27 arowa w pierwszej linii zabudowy. objęta miejscowym planem zagospodarowania. Cała budowlano usługowa Dobre parametry planu 50% zabudowy i 9m wysokie budynki. Wszystkie media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Malownicza

Czernichów,małopolskie

3 173 000 zł16 700 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna: grunt 1,67 ha pod Produkcję i Usługi (u/p) Czernichów Lokalizacja: czernichów, pow. krakowski, ul. Malownicza Nr ewid. działki: 1380 Rozmiar: 16 700m Cena: 190 zł/m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Czernichów,małopolskie

1 240 000 zł9 000 m² 137,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano rolną w lesie, w Czernichowie 25 km od Krakowa. Działka o powierzchni ok. 90 arów ma szerokość srednio 45 m i długość 190 m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czernichów

Czernichów,małopolskie

299 000 zł2 173 m² 137,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ponad 21,5 ara ( 14 ar + 7,5 ar użytków zielonych ) - Wołowice, gm. Czernichów Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni ok 21,5 ara , w tym: ok. 14 arów przeznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nad Wisłą

Czernichów,małopolskie

1 540 000 zł7 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka widokowa pod inwestycję przy ul. Nad wisłą W miejscowości czernichów O powierzchni 7700 M2. Posiadamy w swojej ofercie działkę inwestycyjną o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czernichów

Czernichów,małopolskie

391 000 zł1 700 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Krakowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

569 000 zł7 810 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą działkę 15 min. od Krakowa: wieś Czernichów gmina Koniusza, powiat Proszowicki. Powierzchnia: 78a Wymiary: 54m x 146m Przeznaczenie: - 32a mieszkaniowo-usługowe - 46a tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Czernichów

Czernichów,śląskie

49 000 zł986 m² 49,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki rolnej z częścią leśną. Rola klasy V. Oferta dotyczy działki o powierzchni 986 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Czernichów

Czernichów,śląskie

120 000 zł655 m² 183,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w przepięknej miejscowości Czernichów w powiecie żywieckim. Oferta dotyczy gruntu o powierzchni 655.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

569 000 zł7 810 m² 73 zł/m²

 

 

 

Czernichów,małopolskie

569 000 zł7 810 m² 73 zł/m²

 

 

 

Czernichów,małopolskie

500 000 zł4 032 m² 124,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 4032 m2 (40,32 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Czernichów, gmina Czernichów, powiat Krakowski. Obecnie (od 29.08.2022 roku) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

569 000 zł7 810 m² 73 zł/m²

 

 

 

Czernichów,śląskie

260 000 zł1 650 m² 157,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Czernichowie do sprzedaży 18 arów za 260tys. Nieregularny kształt o orientacyjnych wymiarach 15,5x93 metry. Dojazd drogą asfaltową, koniczne urządzenie drogi działką która.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij